INDIVIDUAL DENTAL by Dr. Ekaterina Kopach, PhD

Чищення зубів обладнанням Air-Flow

Сучасна стоматологія пропонує широкий спектр гігієнічних і косметичних процедур. Однією з найбільш затребуваних серед них є професійна чистка Air Flow. Вона ефективно видаляти зубний наліт зі всіх зубних поверхонь, в тому числі на важкодоступних ділянках. Частка методом Air Flow освітлює емаль приблизно на 2-3 тони, робить зуби білосніжними і красивими.

Що таке Air Flow?

Гігієнічна чистка зубів Air Flow – швидкий і безпечний спосіб видалити зубний наліт і повернути зубам їх природний (природний) колір. На початку процедури ясна пацієнта накриваються спеціальним захисним матеріалом. Потім, за допомогою апарату Air Flow, поверхня зубів під великим тиском обробляється аерозольної струменем, яка містить воду, повітря і особливий порошок на основі бікарбонату натрію (соди). На закінчення процедури проводять фторування зубів, щоб заповнити недолік потрібних речовин в емалі та дентину і знизити підвищену чутливість зубів після очищення.

Показання і протипоказання

Чищення зубів Air Flow показана для видалення м’якого нальоту, який утворюється на зубах від вживання фарбувальних продуктів, куріння. Крім того, лікарі рекомендують чистку Air Flow після зняття брекетів, а також перед будь-якими стоматологічними маніпуляціями, будь то лікування карієсу, фторування або відбілювання.

Процедура абсолютно безпечна і все ж має деякі протипоказання і обмеження. Рішення про проведення процедури повинен приймати лікар-стоматолог на підставі огляду пацієнта і з’ясуванні загального стану його здоров’я. Чистку Air Flow не рекомендують проводити дітям, жінкам в період вагітності і лактації, пацієнтам, що страждають астмою або хронічним бронхітом. Порошок, який використовується при чищенні, володіє лимонним смаком, тому Air Flow протипоказана при непереносимості цитрусових.

ультразвуковая чистка
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free
download micromax firmware
Free Download WordPress Themes
free download udemy course