INDIVIDUAL DENTAL by Dr. Ekaterina Kopach, PhD

Лікування брекет-системою

Що таке брекет?

Брекет є замок, який кріпиться до зуба за допомогою фотополімерного матеріалу (того самого, з якого встановлюють сучасні пломби). Самому по собі замочку, зрозуміло, пересунути зуб ніяк не під силу. Однак коли такі замки встановлюються на всі зуби і прив’язуються гумками або дротом (лигатурой) до сталевої дузі, то ця сама дуга поступово буде пересувати зуби в правильне, заданий лікарем-ортодонтом положення.
Будучи виготовленої зі спеціального сплаву, дуга має велику гнучкість і пам’яттю форми, саме тому, незважаючи на свій витончений зовнішній вигляд і крихкість, дуга є таким потужним інструментом для виправлення прикусу.

Пластик Брекеты
На різних етапах ортодонтичного лікування застосовуються різні за своїми характеристиками дуги – вони можуть мати як різну товщину, так і різний перетин (кругле, прямокутне, квадратне). Вибір дуги здійснюється виходячи з конкретного випадку і етапу лікування.
брекет метал
Керамика
Пластик Брекеты
спафировые

Види брекет-систем

До появи сучасних ортодонтичних систем і можливості вибору матеріалу, з якого вони виготовлені, багато людей навіть при бажанні виправити зубний ряд, уникали установки брекетів. Це пояснювалося неестетичного видом металевої конструкції, закріплюється на зовнішній стороні зубів.

Сьогодні розроблено і застосовується в стоматологічній практиці кілька видів брекетів, відмінність яких полягає в матеріалі виготовлення і способі кріплення. Серед пропонованого різноманіття завжди знайдеться відповідний варіант.

Металеві брекети

Виготовлені з медичної сталі системи – самі «демократичні» за ціною, доступні багатьом. Цей фактор, плюс надійність і міцність конструкції роблять металеві брекети популярними. Однак не всі готові вдатися до цього варіанту через естетичних міркувань: привабливою посмішку володаря подібних брекетів назвати не можна. Якщо чарівна посмішка важлива для вас і в період носіння системи, то слід звернути увагу на інші види.

Керамічні брекети

Кераміка не псує зовнішнього вигляду зубів, оскільки такі брекети майже непомітні на зубах. Вони практично не відрізняються від емалі зубів, однак з часом під дією деяких напоїв (кава, чай, червоні вина) і фарбувальних спецій можуть незначно фарбуватися. Також керамічні брекети недостатньо стійкі до механічних впливів.

Пластикові брекети

 

Перша ортодонтична система, яка склала конкуренцію металевим брекетів. Естетично пластик виглядає набагато краще і майже так само непомітний. Однак є й недоліки: невисока міцність, фарбування під дією барвників їжі і напоїв. У такому випадку можна використовувати кольорові брекети, але це справа смаку.

Сапфірові брекети

 

Установка сапфірових брекетів практично не впливає на зовнішність – вони прозорі і майже непомітні. Виготовляються з оксиду алюмінію. Основний і головний мінус для широкого використання сапфірових систем – висока вартість. Але гідності – привабливість, відсутність алергічних реакцій, висока міцність і зручність під час носіння роблять цей тип систем досить затребуваним.

Титанові брекети

 

Абсолютно безпечні біосумісні ортодонтические конструкції. Міцні, довговічні і надійні системи, рекомендуються для страждають на алергію. Відносним недоліком можна вважати те, що вони виділяються на поверхні зубів.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course
download xiomi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
download udemy paid course for free