INDIVIDUAL DENTAL by Dr. Ekaterina Kopach, PhD

Імплантація зубів

Імплантація – одна з найбільш затребуваних стоматологічних послуг, що дозволяє позбутися від дискомфорту і естетичних дефектів, пов’язаних з втратою зубів.

Що таке імпланти і їх вигляд

При всьому різноманітті моделей, імпланти мають однакову будову.

  • Імплантат – частина протеза, а також заміна зубної корінь. Це штифт, який імплантують в кісткову тканину. Завдяки цій основі, протез здатний витримати жувальні навантаження.
  • Абатмент – частина конструкції, яка служить для скріплення наддесневой і кореневої частин. Як правило, їх виготовляють універсальними, щоб різні елементи поєднувалися найкращим чином.
  • Коронка – повторює колір і конфігурацію природного зуба. Вона може бути керамічної, порцелянової, золотий або цирконієвої.

Розрізняють такі різновиди імплантів.

  • Прикореневі – при хорошому стані кісткової тканини і відсутності патологій. </ Span> </ li>
  • Пластинчасті – якщо потрібно відновити передні зуби. </ li>
  • Комбіновані – при реставрації зубів після травми. </ li>
  • субперіостальну – при незадовільному стані кістки. </ li>
  • Міні-імпланти – для відновлення малофункціональних зубів.
штифты
implant
Що необхідно для проведення імплантації зубів

Строгих протипоказань або вікових обмежень до проведення імплантації немає, ускладнення після імплантації зубів вкрай рідкісне явище, повне відторгнення зустрічається у пацієнтів ще рідше.

Перед імплантацією, як і перед будь-якою іншою операцією, краще виключити можливі ризики і пройти повне медичне обстеження. Пацієнту рекомендується здати розгорнутий аналіз крові, особливо на фактори згортання, а також відвідати ЛОР-лікаря.

Високий рівень цукру або наявність хронічних захворювань у фазі загострення може на деякий час відкласти імплантацію зубів до повного одужання пацієнта. ВІЛ, сифіліс та деякі психічні відхилення не допускають проведення операції.
Після завершення підготовчого етапу лікар проводить чистку зубних відкладень і здійснює повну санацію ротової порожнини: замінюються всі старі коронки, призначається лікування карієсу, при необхідності пломбуються зуби і проводиться лікування слизових оболонок рота.

Перед прийняттям рішення і складанням плану імплантації, ми проводимо рентгенівське дослідження і комп’ютерну томографію щелепи пацієнта. Оцінка щільності кісткової тканини дозволяє правильно провести всі етапи імплантації.

Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course
download samsung firmware
Download WordPress Themes Free
free online course