INDIVIDUAL DENTAL by Dr. Ekaterina Kopach, PhD

Ультразвукова чистка зубів

Ультразвукова чистка

призначена для зняття зубного каменю з поверхні зуба безпосереднім впливом ультразвукової вібрації спеціального стрижня. Суть процесу полягає в тому, що зубний камінь (за складом дійсно дуже тверда матерія) не піддається іншому механічному впливу, а видалення хімічним методом може привести до пошкодження емалі. Спеціально підібрана частота і амплітуда (величина) коливань впливають саме на кордон, що розділяє власне зубний камінь і тканини зуба.

Ультразвукова чистка, як правило, не застосовується як окрема процедура, а або доповнює профілактичну процедуру зняття м’якого зубного нальоту, або може використовуватися як доповнення до пародонотологіческой процедурі. В останньому випадку зубний камінь виявляється нижче лінії ясен (тобто під яснами), і вражає тканини зуба, не захищені емаллю.

ультразвуковая чистка

Результат буде помітний відразу!

ультразвуковая чистка

Виконується така процедура лікарем-пародонтологом, проте визначити самостійно необхідність лікування вдається, на жаль, тільки коли починається запальний процес в самій яснах.

Професійна гігієнічна обробка полягає у видаленні м’яких і твердих відкладень на поверхні зубів (в тому числі на ділянках недоступних або погано доступних звичайної щітки). При необхідності до проведення професійних маніпуляцій проводиться знеболення слизової і окремих груп зубів.

Тверді відкладення (зубний камінь) видаляються ультразвукової насадкою. Цей метод дозволяє видалити не тільки наддесневие відкладення, але і знаходяться під яснами, про які пацієнт може не знати, а якщо знає, то не здатний впоратися з ними самостійно.

Для видалення м’якого нальоту використовується спеціальний апарат AIR-FLOW, що працює за принципом пескоструя: зі спеціальної насадки подається струмінь води, повітря і дрібнодисперсного порошку соди. Процес очищення поверхні зуба безболісний і не завдає жодної шкоди зубам. Даний метод також добре зарекомендував себе при усуненні так званого «нальоту курця».

Робити ультразвукову чистку зубів рекомендується раз на півроку або на рік, в залежності від інтенсивності утворення нальоту і каменів на зубах. Ультразвукова чистка зубів – дуже ефективний і доступний метод чищення зубів від стійких форм нальоту. Багато пацієнтів вже оцінили цю послугу і вважають за краще платити за профілактику захворювань, ніж за лікування і протезування зубів.

Процедура ультразвукової чистки зубів займе близько години часу. Спочатку лікар-стоматолог ультразвуковим сканером видалить зубні відкладення, потім проведе полірування емалі, чистку міжзубних проміжків і важкодоступних місць в порожнині рота. Третім кроком є ​​нанесення фторсодержащего покриття.

Ця процедура не викликає неприємних хворобливих відчуттів. Після ультразвукового чищення зубів у роті з’являється відчуття свіжості.

Серед протипоказань до процедури тільки онкологічні захворювання.

Останнім часом з’явилося безліч методик відбілювання зубів. Лікар-стоматолог дасть професійну пораду, як досягти найкращого результату. Перед тим, як провести власне відбілювання, видаляється зубний наліт і наявні зубні відкладення механічним способом.

Нерідко результат, досягнутий після такої професійної чистки, задовольняє пацієнта, і подальше хімічне відбілювання зубів не потрібно. Однак, якщо даний від природи природний колір зубів не задовольняє пацієнта, я проводиться їх відбілювання за допомогою сучасних і професійних систем, що дозволяють домогтися 100% -ного результату.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
udemy free download
download huawei firmware
Free Download WordPress Themes
free online course